O nás

Kdo jsme

Veterinární klinika Helion poskytuje plně profesionální péči o vaše mazlíčky v oboru veterinární medicíny. A to jak v oblasti léčebné, tak i preventivní. Vybavením, znalostmi a přístupem ke klientům i jejich zvířátkům se snažíme udržovat náš standard stále na vysoké úrovni. Uvědomujeme si, že vaše důvěra svěřit nám často to nejcennější, co máte, nás zavazuje k nejlepším výkonům, a této důvěry si samozřejmě obrovsky vážíme.

Často se nás lidé v začátcích budování kliniky, kdy mnohdy některé věci nešly tak, jak jsme si představovali, ptali „A proč to všechno takto děláte?“. V podstatě bez rozmýšlení jsme vždy odpověděli „Protože vás a vaše mazlíčky máme rádi“. A tato odpověď se následně stala mottem naší kliniky.

Kliniku založil v roce 2012 MVDr. Daniel Petrák s cílem poskytnout co nejlepší péči zvířecím pacientům. Klinika se během několika let své existence úspěšně zavedla, o čemž svědčí více než 6000 stálých a spokojených klientů.


Proč přijít k nám

Příjemné prostředí a ochotný personál

V naší klinice klademe důraz především na příjemné a vstřícné jednání. Spokojenost klientů s naší prací je nám největší odměnou.

Osobní přístup ke každému pacientovi

Pes, kočka, papoušek, želva nebo třeba chameleon? Ať už jde o jakéhokoliv pacienta, staráme se o všechny vždy tak, jako by to byli naši vlastní mazlíčci.

Odborná a kvalitní veterinární péče

Vždy se snažíme být minimálně o krok napřed. A proto se naši lékaři neustálé vzdělávájí a pravidelně doplňují svou každodenní praxi o využívání nejnovějších technik a poznatků z oblasti veterinární medicíny.

Nadstandardní přístrojové vybavení

Využitím aktuálních moderních technologií a přístrojů minimalizujeme zátěž pacienta a především výrazně zlepšujeme kvalitu ošetření.

Servis pro kolegy z ostatních pracovišť

Navštěvovali jste dříve jinou kliniku? Nevadí. Nabízíme specializovanou diagnostiku a léčbu u pacientů odeslaných z jiných veterinárních pracovišť, včetně možné následné hospitalizace.

Následná péče

Uvědomujeme si, že nejen správně a kvalitně odvedená práce, ale i následná péče je velice důležitá pro výsledný efekt léčby, a proto nabízíme i rozšířenou nabídku rehabilitačních služeb.

Co říkají naši klienti

Do Helionu jezdíme s naším kocourem pravidelně. Jelikož v našem okolí bydlí víc kocourů, pravidelně se nám ten náš vrací domu s různými šrámy a úrazy. A i když bydlíme až v Děčíně, vyplatí se nám jet s kocourem do Ústí. V Helionu se nám o něj vždycky dobře postarali a poradili na co si dát pozor při ošetřování po zákroku. Navíc, zdaleka to u nich nestojí tolik, jako jinde. Párkrát se nám časově nehodilo jet až do Ústí, tak jsme zašli s kocourem na jiné veteriny do Děčína. Ale vždycky jsme zaplatili víc, a přitom jsme nikdy neměli pocit péče jako v Helionu.

David Hauer

David Hauer

Hodnocení ze sociálních sítí

Rovněž musím vyslovit naprostou spokojenost s přístupem a péčí kliniky Helion, naše "důchodkyně" Missy musela podstoupit dva operační zákroky a je v pořádku a fit. Takže i já doporučuji služby této kliniky při každé vhodné příležitosti. Celá naše rodina Vám moc děkuje !!!

Růženka Lahovská
Růženka Lahovská

Hodnocení z Firmy.cz

Máme pejska po těžké operaci páteře, který skoro nechodil na zadní nohy. Odmítal cvičit, chodit a celkově spolupracovat. První den, když jsme ho vezli na rehabilitaci na Veterinu Helion jsme pouze doufali, že časem uvidíme nějaký pokrok. Jaká byla naše nepředstavitelná radost, když jsme si ho tentýž den odpoledne vyzvedli a pes chodil (samozřejmě zdaleka ne dokonale). Došlo nám, jaký smysl má odevzdat pejska do péče odborníků namísto toho, abychom ho přemlouvali doma ke cvičení a on si jen sedl a odmítal se postavit na nohy. MVDr. Petrák je nejen schopný odborník, ale jde na něm vidět, že svou práci nedělá jen pro peníze, ale na zvířatech mu skutečně záleží. Jednoznačně doporučuji tuto veterinu jak pro profesionální přístup, tak i za příjemné chování sestry a doktora.

Netroufalová
Netroufalová

Hodnocení z Najisto.cz

Skvělý pan doktor! Přišli jsme na konzultaci s pejskem, jinak jsme docházeli na jinou veterinu, pan doktor byl neuvěřitelně vstřícný. Našemu Garpovi sice už nebylo pomoci a museli jsme ho nechat uspat, ale empatie a vlídný přístup pana doktora nám ulehčil i tu chvíli, kdy nám pejsek usínal pod rukama. VELKÝ DÍK, pane doktore, moc jste nám pomohl.

Hondl M.
Hondl M.

Hodnocení z Firmy.cz

Jsem hrozně ráda, že jsem po několika letech našla kvalitní veterinární péči. Pokud chcete pro svého mazlíčka to nejlepší, rozhodně navštivte Helion, protože tady si jsou všechna zvířátka rovna a oba ošetřující lékaři jsou profesionálové, kteří dělají svou práci opravdu poctivě a troufám si říct i s láskou. Jsem vám oběma opravdu moc vděčná, protože vždy hledáte příčiny problému a děláte pro to maximum. Už teď vás všude vychvaluju, protože si to zasloužíte :) Co dodat - děkuju za vše!

Blanka Růžičková
Blanka Růžičková

Hodnocení z Facebooku

Za mne nejlepší veterinární ordinace v širokém, dalekém okolí. Profesionální, úžasní lékaři a personál, jak paní doktorka, tak i pan doktor. Je hodně znát, že zvířátka milují. Dastík prochází dlouhodobou léčbou, ale pokaždé odcházíme se zlepšením a optimismem do dalších dnů. Moc Vám všem děkujeme Dastík a jeho panička :-)

Petra Fraňková
Petra Fraňková

Hodnocení z Firmy.cz

Skvělá klinika! Úžasní lékaři s profi přístupem. Po mnoha letech hledání toho pravého veterináře jsme už 8 let nesmírně spokojeni s úžasným profesionálním přístupem pana doktora Petráka se zlatýma rukama i srdcem. V jakoukoliv hodinu, kdykoliv k dispozici nešťastným páníčkům a bolavým zvířátkům. Klidně, s rozvahou, ale okamžitě pacientům pomůžou, pohladí, uklidní a páníčkům srozumitelně vysvětlí. Nádherně se v ordinaci doplňujete. V Ústí v současné době není lepší veterinární ordinace. Za mnohaletou péči všem našim chlupáčům v denních i nočních hodinách děkujeme. Přejeme hodně zdraví Vám i Vašim pacientům. Skalovi

Pavel Skala
Pavel Skala

Hodnocení z Najisto.cz

Děkujeme Dr.Petrákovi a Dr.Mytyzekové za záchranu života naší fenky Terinky. Jednalo se o akutní zánět dělohy a díky správné diagnostice a okamžité operaci, přežila. Byli jsme šťastní a vděční...Za nějakou dobu potrhal Terinku jiný pes. Ošetřujicí lékařka Dr.Mytyzeková i tento problém zdárně vyřešila a po zranění nezůstala ani jizva. Jsme celoživotní pejskaři, prošli jsme několika veterinami. Klinika Helion je podle našeho názoru nejlepší. Díky celému kolektivu za citlivý a milý přístup.

ruzlel14
ruzlel14

Hodnocení z Firmy.cz

Mám pejska po velmi náročné operaci míchy a páteře. Pejsek byl ochrnutý na celou zadní část včetně nožiček. Díky péči pana MVDr. D.Petráka je pejsek na svých vlastních nožičkách a již velmi dobře chodí!! To je to nejdůležitější, protože doma bych ho na zadní nožičky skutečně sama "nepostavila". Má vděčnost a úcta k doktoru Petrákovi je veliká a skutečně se penězi ohodnotit nedá. Opravdu mu záleží především na živém tvorovi !!

bakubaba
bakubaba

Hodnocení z Najisto.cz

Naprosta spokojenost jak s odbornosti, tak s laskavym pristupem ke zviratum. Velike plus je fungujici pohotovost. Naší "duchodci" si i diky peci na této klinice uzivaji kvalitni a plnohodnotny život. Doporucuji kudy chodim a celému tymu patri velike DIKY!!!

Flat Devils Kennel
Flat Devils Kennel

Hodnocení z Firmy.cz


Seznamte se, náš tým